Komunikat w sprawie przystanku w Paderborn

Nowe miejsce wsiadania i wysiadania pasażerów to: Autohof Mönkeloh, obok ARAL – Borchener Str. 334a

Czytaj więcej

O nowym obliczu roamingu

Z dniem 15 czerwca br., we wszystkich państwach członkowskich Unii Europejskiej, za korzystanie z  roamingu zapłacimy tyle samo, ile za analogiczne usługi w kraju. Wszystko to dzięki mechanizmowi „roam like at home” gwarantującemu, że za połączenia, wiadomości i przesyłanie danych płacić będziemy na takich samych zasadach poza naszym miejscem zamieszkania, jak i w jego obrębie.

Czytaj więcej

Mieszkasz w Opolskiem? Masz szansę na zdobycie dobrych kwalifikacji w Polsce!

Mieszkanki i mieszkańcy powiatów strzeleckiego, krapkowickiego i kędzierzyńsko-kozielskiego mogą bezpłatnie podnieść swoje kwalifikacje w zawodzie opiekuna osób starszych. W ramach unijnego działania: „Dostęp do wysokiej jakości usług zdrowotnych i społecznych” realizowany jest projekt: „Jesień życia w dobrej kondycji bez bólu”

Czytaj więcej

Uwaga! Casting do filmu!

Pracujesz w Niemczech jako opiekunka lub opiekun osób starszych? Czujesz, że dzięki Tobie osoba starsza spełnia swoje marzenia? W takim razie szukamy właśnie Ciebie!

Czytaj więcej

U siebie mimo wieku

26 września br. w Ambasadzie Królestwa Danii w Warszawie odbyła się konferencja prasowa dotycząca projektu „U siebie mimo wieku”

Czytaj więcej

CareWork na targach pracy w Krakowie

Serdecznie zapraszamy na Targi Pracy i Przedsiębiorczości „Świadomie do celu” w Krakowie.

Czytaj więcej

Film CareWork na I Festiwalu Filmów Odpowiedzialnych „17 Celów”

Film prezentujący firmę CareWork „Pielęgnujemy wartości” został zakwalifikowany do pokazu konkursowego na  I Festiwalu Filmów Odpowiedzialnych „17 Celów”.

Czytaj więcej

Opiekun osoby starszej – w jaki sposób zdobyć pracę?

Zawód opiekuna osoby starszej polega na świadczeniu usług opiekuńczo-wspierających. Opiekun pomaga podopiecznemu w codziennych czynnościach, które nierzadko mają dosyć szeroki zakres.

Czytaj więcej

Sezonowe oferty pracy w Niemczech – Jarmark w Rybniku

Już w najbliższy poniedziałek czekamy na Was na Jarmarku Sezonowych Ofert Pracy organizowanym przez PUP na Rynku w Rybniku.
ZAPRASZAMY!!!

Czytaj więcej

Najczęściej czytane artykuły

CareWork_FB_1200x628px-v2

Premia 100 EUR „na rękę” za pracę w wakacje – sprawdź!

Dla wszystkich naszych stałych współpracowników oraz dla tych osób, które zdecydują się wyjechać z nami do pracy tylko latem, mamy ofertę specjalną!

Czytaj więcej

bonus

Oferta Świąteczna 2016

Zapraszamy do skorzystania z naszej świątecznej oferty! Dodatkowe 288 EUR netto może być Twoje!

Czytaj więcej

bonus

Bonus za pracę w Wielkanoc 2017

Proponujemy bonus w wysokości 85 euro brutto za pracę w każdy z wyżej wymienionych dni. Łącznie można otrzymać aż 255 euro brutto extra!

Czytaj więcej

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

„Niczym skok na głęboką wodę…”

Przedstawiamy wywiad z Panią Krystyną Nowak z Bydgoszczy, która od 10 lat pracuje jako opiekunka osób starszych w Niemczech.

Czytaj więcej