Rozwijamy się dla Was!
Już od dzisiaj tj. od poniedziałku 18 września br. 
zapraszamy wszystkie opiekunki i wszystkich opiekunów osób starszych z Łodzi i okolic
do naszego nowego oddziału:
ul. Andrzeja Struga 26, 
90-513 Łódź, 
tel. 504 922 687. 
Czekamy na Was z pyszną kawą!
Przyjdź, porozmawiaj, poznajmy się bliżej:)

Zapraszamy serdecznie,
Zespół CareWork

 

Mapa z zaznaczonym oddziałem w Łodzi

 

Rozwijamy się dla Was!

Znacie takie powiedzenie „kto stoi w miejscu, ten się cofa”? Tak to już w życiu jest. Człowiek powinien niemal nieustannie czegoś się uczyć, doświadczać nowych rzeczy, poznawać i dowiadywać się. To samo dotyczy firm. Maych i dużych. One także muszą dążyć do rozwoju – zatrudniać nowe osoby, zwiększać bazę klientów, dbać o ewolucję organizacyjną. W CareWork tak właśnie jest!

Nowy oddział, nowe możliwości

Wszystkie już współpracujące z nami osoby, a także wszystkich potencjalnych opiekunów i opiekunki osób starszych w Niemczech z dumą informujemy, że firma CareWork wciąż się rozwija, czego niezbitym dowodem są kolejne otwierane przez nas oddziały. Do już istniejących w Poznaniu, Gliwicach, Legnicy, Lesznie, Wschowie, Nysie i Żarach dołożyliśmy właśnie nowy oddział w Łodzi.

Nowe biuro to dla nas nowe wyzwania, ale i nowe możliwości. Dzięki każdej kolejnej lokalizacji mamy okazji nie tylko dotrzeć do nowych osób zainteresowanych pracą w opiece w Niemczech, ale także być bliżej tych osób, które już zdecydowały się podjąć z nami współpracę. Wiemy bowiem, że choć dziś wszystko można załatwić za pośrednictwem maila, telefonu lub poczty tradycyjnej, czasem miło mieć możliwość porozmawiać z kimś twarzą w twarz. Nasz też bardzo to cieszy. Lubimy osobiście poznawać nasze opiekunki i opiekunów. Mamy wtedy doskonała okazję do dłuższej rozmowy, poznania ich motywacji do pracy, a także związanych z nią radości oraz trudności. Czasem w rozmowie bezpośredniej łatwiej i szybciej załatwia się sprawy wymagające szczerej rozmowy.

Dlatego właśnie zawsze serdecznie zapraszamy wszystkich do odwiedzania nas w oddziałach CareWork – zarówno tych starych, jak i tych nowych. Do zobaczenia!

Sprawdź również: