Co tu kryć, tradycji musi stać się zadość. Na wielkanocnym stole nie może zabraknąć jajek, wiosenne porządki nie omijają żadnego domu, a w CareWork opiekunkom i opiekunom osób starszych w Niemczech gwarantujemy premię za pracę w trzy świąteczne dni – Wielki Piątek, Niedzielę i Poniedziałek Wielkanocny.

Praca w Święta, czyli nie taki diabeł straszny, jak go malują

Zawód opiekunki lub opiekuna osób starszych w Niemczech to zajęcie specyficzne z wielu powodów. Wymaga nie tylko określonych umiejętności, ale także cech charakteru. Na pewno wiąże się także ze skłonnością do pewnych poświęceń. W końcu aby go wykonywać, trzeba liczyć się z dłuższą rozłąką z bliskimi, pracą w obcym dla nas otoczeniu oraz ogromną ilością obowiązków. Opieka nad seniorem to także wielkie zobowiązanie. Naszą pieczę roztaczamy bowiem nie tylko nad kimś chorym i słabszym, ale także nad osobą dla kogoś najbliższą – mamą, tatą, babcią czy dziadkiem.

To zobowiązanie niestety obowiązuje także w tak szczególnych dniach, jak Święta Wielkanocne. Starość nie bierze sobie zwolnienia na czas Świąt. Opiekunowie i opiekunki osób starszych oczywiście mogą, ale wiele z nich rozumie, że ich pomoc jest równie nieoceniona w dni powszednie, jak i od święta. Z tego zrozumienia rodzi się decyzja o przyjęciu lub kontynuowaniu zlecenia w Niemczech. Konsekwencją tej decyzji na pewno jest wdzięczność bliskich osoby starszej i także nasza. W CareWork wiemy, że praca w Święta Wielkanocne to bardziej obowiązek niż przyjemność. Aby obowiązkowość naszych współpracowników wynagrodzić – oferujemy miły bonus.

30 dni pracy, czyli jak zdobyć maksymalną premię?

Tym bonusem jest oczywiście premia wielkanocna, którą wypłacamy za każdy dzień pracy w jedno z wiosennych świąt – Wielki Piątek, Niedzielę i Poniedziałek Wielkanocny. Jeśli zdecydujesz się spędzić ten szczególny czas na zleceniu, otrzymasz 85 EUR brutto za każdy świąteczny dzień. Łącznie, za trzy dni pracy, oferujemy 255 EUR brutto. Chcesz wiedzieć ile to będzie na rękę? U nas zasady są proste – jeśli w ramach jednego kontraktu pozostaniesz w pracy w Niemczech przez 30 dni, gwarantujemy premię w wysokości 200 EUR netto!

Czy warto? Każdy musi zdecydować sam. My tylko przypominamy – nagroda za świąteczną pracę to nie tylko 255 EUR brutto ekstra, ale także uśmiech seniora.

Zainteresowani? Szczegóły w naszych biurach!

premia, wielkanoc

© 2015-2019 Praca w opiece w Niemczech od zaraz – CareWork