Integracyjny Bieg Orła z CareWork

Sportowe emocje, świetna zabawa i wspaniała atmosfera towarzyszyły kolejnemu już – IX Integracyjnemu Biegowi Orła, który w sobotę 13 lipca odbył się w Osowej Sieni niedaleko Wschowy. Na imprezie obecny był również zespół CareWork i przygotowana przez firmę nagroda – zielony rower.

 

Czytaj więcej

Praca opiekunek i opiekunów nie jest doceniana?

Potoczna opinia mówi, że praca opiekunek i opiekunów nie jest doceniana przez Niemców. Nie jest to sprawiedliwa ocena. I na szczęście nie jest to prawda.

Czytaj więcej

W CareWork lato pełne premii! Nawet 150 EURO NETTO ekstra za pracę w wakacje.

Lato to czas odpoczynku, ale także doskonała okazja na podreperowanie domowego budżetu. Skorzystaj z wakacyjnej oferty CareWork i połącz przyjemne z pożytecznym. Zdecyduj się na 30 lub 50 dni pracy i odbierz premię, która na pewno przyda się podczas letnich wojaży. Jak to zrobić?

Czytaj więcej

Wypłata wynagrodzeń za marzec

Informacja o wypłatach za marzec.

Czytaj więcej

Od dziś będzie prościej – z aplikacją CareWork!

Uwaga! Ogłaszamy koniec „papierologii”! Już teraz opiekunki i opiekunowie mogą korzystać ze specjalnej aplikacji CareWork. Za jej pośrednictwem uzupełnisz i wyślesz do nas wszystkie te formularze, z którymi dotychczas trzeba było iść na pocztę. Będzie łatwiej, szybciej i ekologicznie. Przekonaj się już dziś.

Czytaj więcej

Wypłata wynagrodzeń za luty

Informacja o wypłatach za luty.

Czytaj więcej

Przedłużamy program lojalnościowy! „Dziękujemy, że jesteście z CareWork” edycja 2019 już jest!

Z różnych stron docierają do nas zapewnienia, że bardzo polubiliście piękne walizki marki Ochnik, które rozdawaliśmy (i wciąż rozdajemy) za Waszą pracę rozpoczętą w ubiegłym roku. Dla nas to też była przyjemność! Postanowiliśmy więc – kontynuujemy! Zainteresowani? Poznajcie najważniejsze zasady programu lojalnościowego „Dziękujemy, że jesteście z CareWork” – edycja 2019.

Czytaj więcej

Deklaracje PIT wysłane

Informacja o wysyłce deklaracji PIT-11 za 2018 rok.

 

 

Czytaj więcej

Wypłata wynagrodzeń za styczeń

Informacja o wypłatach za styczeń.

Czytaj więcej

200 EURO netto – zgarnij wielkanocną premię!

Co tu kryć, tradycji musi stać się zadość. Na wielkanocnym stole nie może zabraknąć jajek, wiosenne porządki nie omijają żadnego domu, a w CareWork opiekunkom i opiekunom osób starszych w Niemczech gwarantujemy premię za pracę w trzy świąteczne dni – Wielki Piątek, Niedzielę i Poniedziałek Wielkanocny.

Czytaj więcej

Najczęściej czytane artykuły

CareWork_FB_1200x628px-v2

Premia 100 EUR „na rękę” za pracę w wakacje – sprawdź!

Dla wszystkich naszych stałych współpracowników oraz dla tych osób, które zdecydują się wyjechać z nami do pracy tylko latem, mamy ofertę specjalną!

Czytaj więcej

bonus

Oferta Świąteczna 2016

Zapraszamy do skorzystania z naszej świątecznej oferty! Dodatkowe 340 EUR brutto może być Twoje!

Czytaj więcej

opiekunka_elzbieta_chudzinska1080

Różowy balonik

Pani Elżbieta Chudzińska pochodzi z Kaszub. Z rodziną mieszka w Trójmieście. Pewnego dnia, gdy jej dzieci były już dorosłe postanowiła tak jak mąż… wypłynąć.

Czytaj więcej

bonus

Bonus za pracę w Wielkanoc 2017

Proponujemy bonus w wysokości 85 euro brutto za pracę w każdy z wyżej wymienionych dni. Łącznie można otrzymać aż 255 euro brutto extra!

Czytaj więcej

© 2015-2019 Praca w opiece w Niemczech od zaraz – CareWork