Mój Ty Aniele! Moja Perło!

Pani Anna Hnatyszyn pochodzi z Braniewa. Jest to niespełna 18-to tysięczna miejscowość położona 6 kilometrów od granicy Unii Europejskiej z Rosją. Pani Anna pracuje jako opiekunka w Niemczech od 2006 roku. Kilkumiesięczna rozłąka z mężem, dziećmi i wnukami sprawia, że z podwójną radością wraca w wymarzone, ukochane miejsce. Miejsce, które jest dziś jej wielkim powodem do dumy, ale którego nie byłoby, gdyby nie pierwszy wyjazd do Niemiec.

Czytaj więcej

Wypłata wynagrodzeń za lipiec

Informacja o przelewach wynagrodzeń za lipiec

Czytaj więcej

Pokłady nieznanej wrażliwości

Pani Sławomira Reszczyńska z Legnicy pracuje w Niemczech ponad 10 lat. W wolnych chwilach szydełkuje, robi na drutach, maluje na jedwabiu, dużo czyta i cały czas się uczy – ostatnio angielskiego, który to język zawsze chciała poznać. Do Niemiec postanowiłam wyjechać przede wszystkim ze względów ekonomicznych.

Czytaj więcej

Zapraszamy na drugi w tym roku Rodzinny Piknik CareWork!

Kolejny Rodzinny Piknik CareWork już wkrótce!

Czytaj więcej

Przelewy wynagrodzeń za czerwiec

Szanowni opiekunowie, drogie opiekunki CareWork! Informujemy, że nasze nieocenione koleżanki z kadr zakończyły wykonywanie przelewów wynagrodzeń za czerwiec. Wynagrodzenia powinny być już na wszystkich (…)

Czytaj więcej

Komunikat w sprawie przystanku w Paderborn

Nowe miejsce wsiadania i wysiadania pasażerów to: Autohof Mönkeloh, obok ARAL – Borchener Str. 334a

Czytaj więcej

No i tak się zaczęła moja przygoda!

Pan Jacek szukał pracy, ale ze względu na wiek i wcześniejsze zatrudnienie wyłącznie na kopalni, trudno było mu ją znaleźć. Na bezrobociu opiekował się swoją chorą na raka wątroby teściową i to doświadczenie pomogło mu w podjęciu pracy jako opiekun osób starszych.

 

Czytaj więcej

Zapraszamy na Rodzinny Piknik CareWork!

W dniu 2 lipca br. na Ranczu „Osowa Sień” (w pobliżu Wschowy) odbędzie się pierwszy w tym roku Rodzinny Piknik CareWork.

Czytaj więcej

O nowym obliczu roamingu

Z dniem 15 czerwca br., we wszystkich państwach członkowskich Unii Europejskiej, za korzystanie z  roamingu zapłacimy tyle samo, ile za analogiczne usługi w kraju. Wszystko to dzięki mechanizmowi „roam like at home” gwarantującemu, że za połączenia, wiadomości i przesyłanie danych płacić będziemy na takich samych zasadach poza naszym miejscem zamieszkania, jak i w jego obrębie.

Czytaj więcej

Wypłata wynagrodzeń za maj

Informacja o przelewach z wynagrodzeniami za maj

Czytaj więcej

Najczęściej czytane artykuły

CareWork_FB_1200x628px-v2

Premia 100 EUR „na rękę” za pracę w wakacje – sprawdź!

Dla wszystkich naszych stałych współpracowników oraz dla tych osób, które zdecydują się wyjechać z nami do pracy tylko latem, mamy ofertę specjalną!

Czytaj więcej

bonus

Oferta Świąteczna 2016

Zapraszamy do skorzystania z naszej świątecznej oferty! Dodatkowe 288 EUR netto może być Twoje!

Czytaj więcej

bonus

Bonus za pracę w Wielkanoc 2017

Proponujemy bonus w wysokości 85 euro brutto za pracę w każdy z wyżej wymienionych dni. Łącznie można otrzymać aż 255 euro brutto extra!

Czytaj więcej

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

„Niczym skok na głęboką wodę…”

Przedstawiamy wywiad z Panią Krystyną Nowak z Bydgoszczy, która od 10 lat pracuje jako opiekunka osób starszych w Niemczech.

Czytaj więcej